Otakar Strýhal - Konvolut 5 olejomaleb

Olejomalby, rozměr od 70x50 cm do 80x123 cm. Monogramovány S. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1914 - ?
Malíř. Vzdělával se soukromě u V. Beneše, L. Kuby a J. Slavíčka. Působil v Plzni, kde také vystavoval se Sdružením západočeských výtvarných umělců. Věnoval se krajinomalbě i figurálním tématům. Jeho soubor 24 obrazů českých hradů vystavovalo v zahraničí Art centrum.

66892. Konvolut 5 olejomaleb
Dražba ukončena:03.10.2021 20:27:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč limit (21.09.2021 13:28:48) 1345