Otakar Strýhal - Konvolut 3 prací: Krajiny v ročních období

2x oleje na sololitu, 1x olej na překližce, od 12x20 cm do 12x25 cm. Všechny monogramováno vpravo dole S. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1914 - ?
Malíř. Vzdělával se soukromě u V. Beneše, L. Kuby a J. Slavíčka. Působil v Plzni, kde také vystavoval se Sdružením západočeských výtvarných umělců. Věnoval se krajinomalbě i figurálním tématům. Jeho soubor 24 obrazů českých hradů vystavovalo v zahraničí Art centrum.

64852. Konvolut 3 prací: Krajiny v ročních období
Dražba ukončena:05.09.2021 21:34:38
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 05.09.2021 21:29:38 468
500 Kč 03.09.2021 20:04:17 185