Otakar Strýhal - Konvolut 10 obrazů

Olejomalby, od 14x24 cm do 32x29 cm. Všechny monogramovány S. Rámovány.

Pozn.: Mírně poškozeny.

o autorovi: 1914 - ?
Malíř. Vzdělával se soukromě u V. Beneše, L. Kuby a J. Slavíčka. Působil v Plzni, kde také vystavoval se Sdružením západočeských výtvarných umělců. Věnoval se krajinomalbě i figurálním tématům. Jeho soubor 24 obrazů českých hradů vystavovalo v zahraničí Art centrum.

66364. Konvolut 10 obrazů
Dražba ukončena:26.09.2021 20:21:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč