Otakar Strýhal

66364. Konvolut 10 obrazů

popis: Olejomalby, od 14x24 cm do 32x29 cm. Všechny monogramovány S. Rámovány.

Pozn.: Mírně poškozeny.

zbývá: 1 dnů, 9 hodin

konec dražby: 26.09.2021 20:21:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 900 Kč