1. Olej na plátně fixovaném na kartonu, 30x60 cm. Signováno vpravo dole Št 82. Rám. Pozn.: Rám poškozen. 2. Olej na kartonu, 34x49 cm. Signováno vpravo dole J.Paldus. Rám. Pozn.: Rám mírně poškozen.