Ondřej  Pavlík - Zátiší s ovocem

Kombinovaná technika, 61x30 cm, signováno vlevo dole O. Pavlík, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

2333. Zátiší s ovocem
Dražba ukončena:27.05.2015 21:33:20
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 700 Kč