Nikolaj Bakulin - Kozák s šavlí

Olej na překližce, 60x45 cm. Signováno vpravo dole Nikolaj Bakulin. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 87 cm

o autorovi: 1896 - 1962

117667. Kozák s šavlí
Dražba ukončena:16.06.2024 20:03:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč