Nikolaj Bakulin - Kozák s knírkem

Olej na kartonu, 26x22 cm. Signováno vpravo dole Bakulin. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1896 - 1962

77974. Kozák s knírkem
Dražba ukončena:15.05.2022 20:14:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 300 Kč