nesignováno - Maďarská zima

Olej na malířské paletě, 23 x 16 cm, nesignováno.
Zimní scenérie jednoznačně provedená stylem maďarské umělecké školy, kdy nanášené vrstvy barevného spektra jsou laděny do zádumčivé atmosféry maďarského venkova s nezbytnými prvky červánků na obloze, zlaté orámování tohoto „subtilního díla jen dotváří příjemný zážitek tryskající z malířovy duše“.
Obraz pochází z velmi kvalitní maďarské sbírky. Jednoznačně dílo maďarské malířské školy, velký vliv László Mednyánszkyho a dalších významných maďarských krajinářů. Po určení autorství nepochybně značně stoupne hodnota tohoto mimořádně kvalitního uměleckého díla.

nesignováno
56599. Maďarská zima
Dražba ukončena:04.03.2021 20:35:20
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 04.03.2021 20:30:20 6841
1 000 Kč 02.03.2021 15:27:58 6264