nesignováno - Krajina s rybníkem

Olej na kartonu, 25x38 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

nesignováno
306275. Krajina s rybníkem
Dražba ukončena:03.10.2020 20:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 03.10.2020 17:02:59 6965
500 Kč 01.10.2020 0:08:18 3780