Litografie, 29x45 cm, signováno vlevo dole v tisku Naudin. Volný list.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

Naudin
Dražba ukončena:16.05.2019 18:41:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 01.05.2019 19:31:33 4039