Moser - Dóza

Rozalínové sklo, výška 9 cm. Značeno Moser.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Moser
49793. Dóza
Dražba ukončena:07.10.2020 19:26:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 08.09.2020 20:56:11 3037
500 Kč 04.09.2020 18:10:28 3780