monogramováno nečitelně

303989. Dva kaktusy

popis: Kombinovaná technika, 46x32 cm. Monogramováno vpravo dole nečitelně, datováno 68. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 13.03.2020 20:02:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč limit (08.03.2020 20:36:53) 1213