monogramováno KJ - Konvolut 2 olejomaleb: Bolestný Kristus a Bolestná P. Maria

Olej na plátně, 62x48 cm. Monogramováno KJ. 1x datováno 1914. Nerámovány.

Stav: Malby mírně poškozeny. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 62 cm

monogramováno KJ
153743. Konvolut 2 olejomaleb: Bolestný Kristus a Bolestná P. Maria
Zbývá:10 dnů, 1 hodin
Konec dražby:25.01.2026 20:01:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč