Miroslav Pokluda - Ze Šípouna

Olej na kartonu, 39x59 cm. Signováno vlevo dole Pokluda. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1919

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč

66917. Ze Šípouna
Dražba ukončena:03.10.2021 21:08:13
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč