Miroslav Pokluda

304350. Vesnice u rybníka

popis: Olej na kartonu, 30x71 cm. Signováno vpravo dole Pokluda. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 08.04.2020 20:02:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 08.04.2020 10:11:16 439