Miroslav Pokluda - Rybník na vsi

Kombinovaná technika, 22x50 cm. Signováno vpravo dole Pokluda. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1919

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč

84732. Rybník na vsi
Dražba ukončena:02.10.2022 20:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 30.09.2022 0:20:00 9161