Miroslav Pokluda - Krajina s rybníkem

Olejová tempera, 50x76 cm. Signováno vpravo dole Pokluda. Rámováno.

o autorovi: 1919

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč

302995. Krajina s rybníkem
Dražba ukončena:02.01.2020 20:00:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 01.01.2020 11:41:28 605