Miroslav Pokluda - Jihočeská vesnička

Olejová tempera, 40x70 cm. Signováno vlevo dole Pokluda. Rám, sklo.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 79 cm

o autorovi: 1919

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč

84768. Jihočeská vesnička
Dražba ukončena:02.10.2022 20:49:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč