Miroslav Pokluda - Jihočeská krajina

Olejová tempera, 30x60 cm. Signováno vlevo dole Pokluda. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1919

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč

32492. Jihočeská krajina
Dražba ukončena:29.05.2019 22:33:19
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 700 Kč