Olejová tempera, 42x76 cm. Signováno vpravo dole Pokluda. Rám, sklo.
Pozn.: Mírně poškozeno.
o autorovi: 1919
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč