Miroslav Pokluda - Chalupy u rybníka

Olejová tempera, 42x76 cm. Signováno vpravo dole Pokluda. Rám, sklo.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1919

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč

307419. Chalupy u rybníka
Dražba ukončena:25.01.2021 20:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 25.01.2021 19:45:57 8096
500 Kč 25.01.2021 14:13:54 439