Miroslav Pokluda - České městečko

Olejová tempera na kartonu, 58x90 cm. Signováno vlevo dole Pokluda. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 105 cm

o autorovi: 1919

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč

77061. České městečko
Dražba ukončena:08.05.2022 20:35:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč