Miroslav Netík - Jindřichův Hradec

Akvarel, 40x55 cm. Signováno vpravo dole M. Netík 76. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 74 cm

o autorovi: 1920 - 2018

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.

115487. Jindřichův Hradec
Zbývá:17 dnů, 19 hodin
Konec dražby:29.05.2024 20:41:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč