Mašek - Kuchyňské zátiší

Olej na plátně nažehleném na dřevě, 35x50 cm. Signováno vpravo dole Mašek 30. Rámováno v původním rámu.

Nejdelší strana: 54 cm

115497. Kuchyňské zátiší
Zbývá:13 dnů, 19 hodin
Konec dražby:29.05.2024 20:51:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč