Maryša Neubertová - Slunečnice

Olej na kartonu, 49x68 cm. Signováno vlevo dole M. Neubertová. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1899 - 1976

60008. Slunečnice
Dražba ukončena:27.05.2021 20:32:25
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 000 Kč