Maryša Neubertová - Šeříky ve váze

Olej na plátně, 60x81 cm. Signováno vlevo dole M. Neubertová. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 98 cm

o autorovi: 1899 - 1976

77343. Šeříky ve váze
Dražba ukončena:26.05.2022 20:39:54
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 400 Kč