Maryša Neubertová - Pivoňky ve váze

Olej na kartonu, 60x80 cm. Signováno vpravo dole M. Neubertová. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Karton mírně zvlněn.

o autorovi: 1899 - 1976

72757. Pivoňky ve váze
Dražba ukončena:23.02.2022 20:20:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 800 Kč