Maryša Neubertová

67520. Kytice ve váze

popis: Olej na kartonu, 51x61 cm. Signováno vpravo dole M. Neubertová. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1899 - 1976

dražba ukončena: 17.10.2021 20:22:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 100 Kč

1 100 Kč 17.10.2021 17:45:05 9239
1 000 Kč 10.10.2021 23:23:38 3780