Maryša Neubertová - Kytice ve váze

Olej na plátně, 50x37 cm, signováno vlevo dole M. Neubertová, rám.

o autorovi: 1899 - 1976

8878. Kytice ve váze
Dražba ukončena:30.03.2017 18:57:28
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 400 Kč