Maryša Neubertová - Kytice v malovaném džbánku

Olej na kartonu, 49X35 cm. Signováno vpravo dole M. Neubertová. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1899 - 1976

doporučujeme
87463. Kytice v malovaném džbánku
Zbývá:1 dnů, 20 hodin
Konec dražby:04.12.2022 20:21:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:2 000 Kč