Maryša Neubertová - Kytice

Olej na kartonu, 50x35 cm. Signováno vpravo dole M. Neubertová. Nerámováno.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1899 - 1976

74146. Kytice
Dražba ukončena:06.03.2022 20:54:32
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 900 Kč