Maryša Neubertová - Jitro na Berounce

Olej na kartonu, 52x55 cm. Signováno vlevo dole Neubertová M. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 68 cm

o autorovi: 1899 - 1976

95206. Jitro na Berounce
Dražba ukončena:14.05.2023 21:07:59
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč