Maryša Neubertová - Horské údolí

Olej na plátně, 50x60 cm, signováno vpravo dole Maryša Neubertová, rám.

o autorovi: 1899 - 1976

17050. Horské údolí
Dražba ukončena:28.02.2018 22:21:06
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:6 000 Kč