Maryša Neubertová

302988. Červenobílé tulipány

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 58x68 cm. Signováno vlevo dole M. Neubertová. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1899 - 1976

dražba ukončena: 01.01.2020 20:13:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 28.12.2019 16:45:15 6281