Maryša Neubertová

304451. Bramboříky

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 50x47 cm. Signováno vlevo dole M. Neubertová. Rámováno.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1899 - 1976

dražba ukončena: 14.04.2020 20:08:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 08.04.2020 20:13:11 3159