Maryša Neubertová - Bramboříky

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 50x47 cm. Signováno vlevo dole M. Neubertová. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

o autorovi: 1899 - 1976

304451. Bramboříky
Dražba ukončena:14.04.2020 20:08:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 08.04.2020 20:13:11 3159