Maryša Neubertová - Kytice - slunečnice

Olej na plátně, 76x66 cm, signováno vlevo dole M. Neubertová, rám.

1899, Praha
Žákyně krajinářské školy Al. Kalvody, poté se učila u V. Malého a Maxima Kopfa. Malířka krajin a květinových zátiší. Namalovala četné množství krajin z cest (Tatry, Francie, Jugoslavie...). Hojně vystavovala v zahraničí (Brusel, Paříž, San Francisco,...).

2534. Kytice - slunečnice
Dražba ukončena:28.05.2015 21:47:31
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 900 Kč