Maryša Neubertová - Jaro ve vesnici

Olej na plátně, 65x50 cm, nesignováno, rám.

1899, Praha
Žákyně krajinářské školy Al. Kalvody, poté se učila u V. Malého a Maxima Kopfa. Malířka krajin a květinových zátiší. Namalovala četné množství krajin z cest (Tatry, Francie, Jugoslavie...). Hojně vystavovala v zahraničí (Brusel, Paříž, San Francisco,...).

4425. Jaro ve vesnici
Dražba ukončena:30.03.2016 18:24:37
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč