Maryša Neubertová - Chaloupky

Olej na plátně, 53x72 cm, signováno vlevo dole M. Neubertová 1941, rám.

1899, Praha
Žákyně krajinářské školy Al. Kalvody, poté se učila u V. Malého a Maxima Kopfa. Malířka krajin a květinových zátiší. Namalovala četné množství krajin z cest (Tatry, Francie, Jugoslavie...). Hojně vystavovala v zahraničí (Brusel, Paříž, San Francisco,...).

Pozn.: Malba poškozena.

6173. Chaloupky
Dražba ukončena:27.10.2016 20:07:00
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:1 200 Kč

1 200 Kč 27.10.2016 19:15:26 2143