Martin Němec - Temná Salome

Kombinovaná technika, 65x44 cm. Signováno vlevo dole Martin Němec. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Osazeno v novodobé jednoduché liště .

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1957
Malíř, hudebník, spisovatel. Studoval malířství na AVU u J. Smetany. Působil jako kapelník a skladatel pro rockovou skupinu Precedens, skládal hudbu k divadelním hrám, baletům, televizním inscenacím (znělky). Zároveň tvořil a vystavoval fantaskní obrazy, jež jsou zastoupeny v mnoha sbírkách doma i v zahraničí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

87462. Temná Salome
Dražba ukončena:04.12.2022 20:26:23
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč