MarKo - Zátiší

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 35x40 cm. Signováno vpravo dole M. Kopejtko 2014. Nerámováno.

o autorovi: 1973

MarKo
78834. Zátiší
Dražba ukončena:29.06.2022 20:12:46
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč