M. Vávra - Oravský zámek

Kresba, 37x29 cm. Signováno vpravo dole M. Vávra 20.VII.921. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

31712. Oravský zámek
Dražba ukončena:15.05.2019 20:55:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 15.05.2019 19:42:56 1533