Ludmila Melková - Ondrušová - Skály u moře

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 31x44 cm. Signováno vpravo dole Melková. Rámováno.

o autorovi: 1897 - ?
Malířka. Studovala na UMPRUM a na AVU v Praze u V. Nechleby. Malovala portréty, figurální kompozice a krajiny. Pravidelně vystavovala se svým manželem, malířem J. Melkou. Její práce jsou zastoupeny v Galerii hl. m. Prahy a ve Slezském zemském muzeu v Opavě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 000 Kč.

307552. Skály u moře
Dražba ukončena:11.02.2021 20:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč