Lenka Vilhelmová - Phenomenology of mind I.

Kombinovaná grafická technika, 103x77 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou Vilhelmová Lenka 1990-1992. Číslováno 1/15 mixed. Rám.

o autorovi: 1957
Grafička, malířka, pedagožka. Studovala na SUPŠ v Praze a na AVU v Praze u S. Ballardiniho, R. Vondráčka a L. Čepeláka. Orientuje se na volnou a drobnou grafickou tvorbu, inspiruje se filozofií, křesťanskou symbolikou, literaturou. Převažuje figurální nebo abstraktní zobrazení, pracuje hlubotiskovými metodami. Ilustruje básnické publikace, vyučuje na výtvarných katedrách vysokých škol. Je členkou SČUG Hollar, spoluzakladatelkou skupiny Most.

Lenka Vilhelmová
48122. Phenomenology of mind I.
Dražba ukončena:17.09.2020 20:18:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 16.09.2020 15:59:41 7502
500 Kč 31.08.2020 9:19:52 411