Langr - Konvolut 22 prací

Akvarel, kresba, Všechny cca 34x46 cm, Některá díla signována Langr. Volné listy.

Stav: Bez poškození Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Pozn.: Datace děl spadá zhruba do 50. let.

Nejdelší strana: 46 cm

Langr
113857. Konvolut 22 prací
Dražba ukončena:31.03.2024 21:18:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 31.03.2024 21:02:49 14918