Akvarel, kresba, Všechny cca 34x46 cm, Některá díla signována Langr. Volné listy.
Stav: Bez poškození Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Pozn.: Datace děl spadá zhruba do 50. let.
Nejdelší strana: 46 cm