Ladislav Babůrek

67542. Zima ve městě

popis: Olej na kartonu, 44x53 cm. Signováno vlevo dole Babůrek. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč.

dražba ukončena: 17.10.2021 21:11:31

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 2 100 Kč