Ladislav Babůrek - Zima ve městě

Olej na kartonu, 44x53 cm. Signováno vlevo dole Babůrek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1911 – 1973
Malíř. Studoval u V. Sychry. Stal se členem spolku Marold a později Svazu výtvarných umělců, byl členem SVU Mánes. Po válce se jako výtvarník podílel na realizaci československých výstav v Paříži, Bruselu a Rotterdamu. V 60. letech se vrátil do rodného kraje na Třebíčsko, kde se věnoval zobrazování tamní krajiny.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč.

67542. Zima ve městě
Dražba ukončena:17.10.2021 21:11:31
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč