Ladislav Babůrek - Pramice u Karlova mostu

Olej na plátně, 50x65 cm, signováno vpravo dole Babůrek, rám.

1911, Odunec - 1973
Mezi světovými válkami odchází za studii do Prahy, kde se učí u prof. Sychry. Hlavním námětem jeho tvorby se stala Praha. V polovině 60. let maluje krajiny z Vysočiny a vrací se do svého rodného kraje, kde nastává nejplodnější období jeho tvorby.

Pozn.: Rám místy poškozen.

2282. Pramice u Karlova mostu
Dražba ukončena:27.05.2015 20:30:00
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:3 900 Kč