Krystyna Hierowska - Po žebříku

Lept, 49x35 cm. Signováno vpravo dole Krystyna Hierowska 1979. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 74 cm

o autorovi: 1925 – 1982
Polská malířka.

100074. Po žebříku
Dražba ukončena:06.08.2023 20:11:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 300 Kč