Lept, 49x35 cm. Signováno vpravo dole Krystyna Hierowska 1979. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 74 cm
o autorovi: 1925 – 1982 Polská malířka.