Klement Lorenc - Dívka s hrozny

Sádra, výška 22 cm, délka 35 cm. Značeno K. Lorenc.

Pozn.: Poškozeno.

o autorovi: 1911 - 1983
Narodil se v Praze. Sochař, žák prof. Drahoňovského na pražské UMPRUM. Tvořil portréty a drobnější i větší plastiky.

62108. Dívka s hrozny
Dražba ukončena:25.07.2021 21:27:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 25.07.2021 21:05:25 754