Klement Lorenc - Akt dívky

Glazovaná sádra, výška 37 cm. Značeno K. Lorenc.

Pozn.: Mírně poškozeno, místy drobné oděrky.

o autorovi: 1911 - 1983
Narodil se v Praze. Sochař, žák prof. Drahoňovského na pražské UMPRUM. Tvořil portréty a drobnější i větší plastiky.

61731. Akt dívky
Dražba ukončena:04.07.2021 20:11:05
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč