Glazovaná sádra, výška 37 cm. Značeno K. Lorenc. Pozn.: Mírně poškozeno, místy drobné oděrky.
o autorovi: 1911 - 1983 Narodil se v Praze. Sochař, žák prof. Drahoňovského na pražské UMPRUM. Tvořil portréty a drobnější i větší plastiky.