Kateřina Kukralová - Černá růže

Akryl na plátně 90x90 cm Signováno Black rose Nerámováno.

Nejdelší strana: 90 cm

Akrylová malba čtvercového formátu a výrazné barevnosti zobrazuje stylizovaný květ červené růže na tmavém pozadí. Rozkvetlý květ v tónech rudé, karmínové, růžové i oranžové barvy přechází z realistického středu do geometrických barevných ploch až jednoduchých linií po obvodu.

o autorovi: Kateřina žije a tvoří v Kutné Hoře, studovala na FF Masarykovy Univerzity v Brně obor Historické vědy. Profesí je restaurátorka uměleckých děl, zatímco volnou tvorbou si kompenzuje přebytky kreativity, které v precizní umělecko-řemeslné restaurátorské práci zužitkovat nelze. Rozpětí tvorby je široké, od klasických malířských technik po zpracování autorských ručních papírů, vždy prostoupené experimentováním. Klasické výtvarné techniky a materiály se skrze intuitivní přistup přetvářejí do nových forem, mezi nimiž aktuálně vyčnívá velkoformátová akrylová malba, rostlinné kyanotypie a materiálové monotypie.

certifikát
154280. Černá růže
Zbývá:27 dnů, 18 hodin
Konec dražby:26.02.2026 21:38:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč