Kombinovaná technika - kresba, 38x50 cm. Signováno vpravo dole Karel Votlučka 1943. Rám.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1896 - 1963
Narodil se v Plzni. Absolvoval na pražské AVU u profesorů Preislera a Nechleby. Dále byl žákem prof. Švabinského. Maloval uličky a zákoutí staré Prahy, často se ve své tvorbě vracel do rodné Plzně. Po druhé světové válce se mu velkou inspirací stalo Slovensko. Tvořil oleje, akvarely, dřevoryty, linoryty, lepty a litografie.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč.